Yaşam

Oynayan Taçsız Prenses Yağmur kimdir? Yağmur karakterinin gerçek adı nedir? Taçsız Prenses Yağmur (Sümeyye Aydoğan) kimdir, kaç yaşındadır?

taçsız prenses Dizinin karakterleri merak ediliyor. Meraklı isimlerin ortasında Yağmur geliyor. taçsız prenses MF İmal imzalı, ilk bölümü 10 Ocak 2023’te yayınlanan, yönetmenliğini Volkan Keskin’in yaptığı, senaristliğini Pınar Bulut ve Onur Koralp’in yaptığı Türk drama dizisi dizisidir. Peki oynayan Taçsız Prenses Yağmur kimdir? Yağmur karakterinin gerçek adı nedir? Taçsız Prenses Yağmur (Sümeyye Aydoğan) kimdir, kaç yaşındadır?

ÇAPRAZ PRENSES YAĞMUR KİMDİR?

Yağmur

SÜMEYYE AYDOĞAN

Altın kafeslerde, para ve ayrıcalıklar içinde yüzerek büyümüştür ama aslında son derece mutsuz bir genç hanımdır. Piyanist olmak istiyor ama narkolepsi hastası. Geceleri kabusların pençesinde kıvranıyor ve gündüzleri beklenmedik yerlerde uykuya dalıyor. Uyku kaygısından sahneye bile çıkamıyor. Mehtap yıllardır annesinin sistemli baskısı altında nefes alamıyor, patlamak üzere. Ama sesini çıkaramaz. Bu yüzden çok fazla insan olmasa da bazen çevresindekilere karşı sinirli davranışlar sergileyebilir. Aslında Yağmur bir nevi Uyuyan Güzel… Yakışıklı Prens’inin tüm potansiyelini ortaya çıkarmasını beklemektedir.

ÇAPRAZ PRENSES YAĞMUR KARAKTERİNE İTİRAZ EDEN KİMDİR?

Taçsız Prenses dizisindeki Yağmur karakteri” Sümeyye Aydoğan“Canlandırıyor.

SÜMEYYE AYDOĞAN KİMDİR?

Sümeyye Aydoğan (d. 2 Nisan 1999, İstanbul), Türk oyuncu.

1999 yılında İstanbul’da doğdu. 2021 yılında Kırmızı Kamyon/Kahraman Baba dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini sergilemiştir. Daha sonra Sadakatsiz dizisinde Ceren karakterini canlandırmıştır.

2022 yılında ilk başrolü oynadığı Duy Beni dizisinde Melisa Gerçek karakterini canlandırmıştır. BluTV’de yayınlanacak olan Magarsus dizisinde Damla karakterini, FOX’ta yayınlanacak olan Taçsız Prenses dizisinde Yağmur karakterini canlandırmaktadır.

filmografi

  • 2021 – Geçen Yaz – Oya
  • 2021 – Akif – Açıklanacak
  • 2021 – Kırmızı Kamyon/Kahraman Babam – Menekşe
  • 2021 – Sadakatsiz – Ceren
  • 2022 – Beni Duy – Melisa Gerçek
  • 2023 – Magarsus – Damla
  • 2023- Taçsız Prenses – Yağmur

kemaliyeajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu